Aleksandra Maria Zawiślak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.10.2012
Gazeta Pomorska

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 25 X 2012 zmarła śp. Aleksandra Maria Zawiślak z domu Kwitowska Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 29 X 2012 roku o godz. 12.00 w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego przy Al. Wyszyńskiego w Bydgoszczy. Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu przy Alei Stefana Kardynała Wyszyńskiego Bielawki w Bydgoszczy. Pogrążeni w smutku Matka, Mąż, Córka, Brat i Rodzina

Plaża

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA Wszystkim, którzy wspomagali nas w tych trudnych dniach i uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej dzieląc z nami smutek spowodowany odejściem naszej Ukochanej Córki, Żony, Matki, Siostry i Synowej śp. Aleksandry Marii Zawiślak z domu Kwitowska a w szczególności Władzom Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Pracownikom Wydziału Pedagogiki i Psychologii, Instytutu Pedagogiki i Zakładu Pedagogiki Specjalnej UKW, Społeczności Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 5 Specjalnej w Bydgoszczy, Władzom Dziekańskim i Pracownikom Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt UTP w Bydgoszczy, wielebnym Księżom z Parafii pw. Bożego Ciała i Zespołu Szkół Katolickich Pomnika Jana Pawła II, Lekarzom, Studentom, Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom oraz Uczniom i Absolwentom Zespołu Szkół Katolickich Pomnika Jana Pawła II składa pogrążona w bólu Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta i Mieczysław


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa i Piotr


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sławek i Aldona


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kondolencje</p> <p>Szanowni Państwo,</p> <p>Choć nie znamy się osobiście chciałabym złożyć Państwu kondolencje z powodu śmierci bliskiej osoby. Zdaję sobie sprawę, że takie przykre wydarzenia przynoszą wiele smutku i cierpienia. Mogą też skłaniać do refleksji na temat życia i śmierci. Dlatego też chciałabym pocieszyć Państwa pewną myślą z Pisma Świętego. W księdze Dziejów Apostolskich (24 rozdz., 15 wers) możemy przeczytać, „że nastąpi zmartwychwstanie sprawiedliwych i niesprawiedliwych.” Czyż nie byłoby cudownie znów spotkać się ze zmarłą nam bliską osobą? To, że wskrzeszenie człowieka jest możliwe pokazał Jezus, kiedy przebywał tu na ziemi i dokonywał takich cudów. Mamy więc podstawy, aby wierzyć, że Bóg spełni to, co obiecał. W tej trudnej chwili zachęcam Państwa do szukania pociechy w Słowie Bożym.</p> <p>Z poważaniem, Sylwia Pilipczuk</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia