Byłeś ze m
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.09.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.09.2005
Express Bydgoski
Byłeś ze mną zawsze,
Mieliśmy jeszcze tyle zrobić,
Zostawiłeś mi miłe wspomienia,
Dziękuje Ci za nie, one są wieczne....
Jak trawa, zostaną na zawsze.
Z głębokim żalem zawiadamiam, że 9.09.2005 r. odszedł nagle opatrzony sakramentami świętymi mój kochany, niezapomniany mąż
śp.
Waldemar Nowicki
lat 54
"Śpieszmy się kochać ludzi
tak szybko odchodzą"
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 12.09.2005 r. o godz. 7.30 w kościele pw. Bożego Ciała (Jesionowa)
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 15.00 na cmentarzu parafii pw. Św. Antoniego z Padwy przy ul. Chojnickiej (Czyżkówko)
Pogrążona w głębokim smutku
żona Arleta
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia