Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.08.2004
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.08.2004
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23.08.2004 r. odeszła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś.p. Helena Woźniak
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 27.08.2004 r. o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. NMP, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego.
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 12.45 przy Domu Pogrzebowym "Sotor", przy ul. Bażyńskich.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia