O jedno p
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2005
Nowosci
"O jedno proszę Pana,
Tego poszukuję:
Bym w Domu Pańskim przebywał
Po wszystkie dni mego życia"
W dniu 17.02.2005 roku odszedł do Pana opatrzony Sakramentami Świętymi mój ukochany Mąż, nasz Tato, Dziadek, Teść, Brat, Szwagier i Wujek
śp. KAZIMIERZ BESZCZYŃSKI
lat 86
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 19.02.2005 roku o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor", przy ul. Bażyńskich do Bazyliki Katedralnej Św. Janów, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (od ul. Sportowej).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony o godz. 12.45 przy Domu Pogrzebowym "Sotor", przy ul. Bażyńskich.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia