Stanisław Wilkoń
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2012
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2012
Gazeta Krakowska
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 1 października 2012 roku, przeżywszy lat 89, po krótkiej chorobie zmarł
ŚP
dr Stanisław Wilkoń
Najukochańszy Mąż, Ojciec,
Dziadek, Pradziadek i Brat
Wieloletni Dyrektor oraz Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych w Szpitalu
im. Stefana Żeromskiego w Nowej Hucie.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
w piątek dnia 5 października 2012 roku o godzinie 9.00
w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku.
Pogrążona w żałobie
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia