Szła przez
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.03.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.03.2005
Express Bydgoski
Szła przez życie cicho, dając wszystkim wiele ciepła i miłości.
Kiedy odeszła, zostawiła głęboką pustkę i żal.
Choć Kochana Mamuś odeszłaś, wśród nas ciągle żyjesz,
pozostaniesz w naszych sercach na zawsze.
Mieliśmy szczęście być jej bliskimi.
Mąż, córka, syn, zięć, wnuki.
ś.p.
Henryka Badzińska
z.d. Kuczkowska
Człowiek skromny, wielkiego serca.
14.03.2005 minął rok od jej śmierci.
Msza św. za duszę zmarłej odprawiona zostanie 20.03.2005 o godz. 10.30 w kościele p.w. Św. Trójcy w Bydgoszczy o czym powiadamia Mąż z Rodziną.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia