ANDŻELIKA SURMAN
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.09.2012
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.09.2012
Gazeta Lubuska
Pani ANDŻELICE SURMAN wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci OJCA składają Burmistrz, współpracownicy z Urzędu Miejskiego i Rada Miejska w Nowogrodzie Bobrzańskim.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia