Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.10.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.10.2005
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 października 2005r. zmarł po długiej, ciężkiej i cierpliwie znoszonej chorobie mój kochany mąż, nasz tatuś, teść i dziadek
śp. Jerzy Macko
lat 74
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 12.10.2005r. o godz. 12.30 w kościele parafialnym NMP w Osielsku.
Pogrzeb odbędzie sie tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym w Osielsku.
W smutku pogrążeni
żona i synowie z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia