Dziękujemy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2005
Express Bydgoski
Dziękujemy wszystkim,
którzy okazali pomoc i serce w czasie długiej i ciężkiej choroby
śp.
Dominika Miroty
a w szczególności wszystkim pracownikom Katedry i Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego, pracownikom oddziału Intensywnej Opieki Medycznej Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy oraz wszystkim, którzy w tym ciężkim okresie pomagali nam i wspierali nas duchowo.
Serdeczne "Bóg zapłać"
Składa Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia