Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2005
Nowosci
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy wskrzeszać,
Byłbyś jeszcze z nami „
Głęboką żałobą okrył nas dzień 17 stycznia 2005 r. , w którym przestało bić serce Mojego Najdroższego Męża, Naszego Tatusia, Teścia, Dziadziusia, Brata, Szwagra i Wujka
Ś.p. JAROSŁAWA DZIUS
lat 66
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 20.01.2005 r. o godz. 11.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego Bielany do Kościoła p.w. Św. Michała Archanioła, gdzie zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Po Mszy Św. pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym przy ul. Gałczyńskiego.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autokar podstawiony będzie przy Domu Pogrzebowym Bielany.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia