Rozłąka j
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2005
Nowosci
"Rozłąka jest naszym losem,
Spotkanie naszą nadzieją"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 16.01.2005 roku zmarła po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzona Sakramentami Świętymi nasza kochana Siostra, Szwagierka i Ciocia
śp. Maria Bielicka
lat 73
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 19.01.2005 roku o godz. 11.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich
do kościoła pw. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 10.45 przy Domu Pogrzebowym "Sotor", przy ul. Bażyńskich.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia