Śpij mamo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.02.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.02.2005
Express Bydgoski
"Śpij mamo w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 12.02.2005r zasnęła w Bogu nasza kochana mama, teściowa, babcia i prababcia
Śp. Melita Geise lat 92
Z domu Welsandt
Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się dnia 16.02.2005r o godz. 12.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej.
W smutku pogrążone córki z rodzinami
Prosimy o nie składanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia