Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.02.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.02.2004
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30.01.2004 po długich i cierpliwie znoszonych cierpieniach odszedł od nas na zawsze mój kochany tatuś, teść, brat, dziadek, wujek i przyjaciel
śp.
Rajmund Kaik
lat 67
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 04.02.2004 o godz. 8.30 w kościele Chrystusa Króla na Błoniu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo
W smutku pogrążona rodzina
Prosimy o nie składanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia