Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2005
Express Bydgoski
"Złote serce miałaś, od życia dużo nie chciałaś, ale zawsze z czułością o nas dbałaś
I tak gorąco nas kochałaś"
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 03.08.2005 r. odeszła na zawsze nasza najdroższa mama, teściowa, babcia i prababcia
śp.
Czesława Szczepaniak
z domu Graczyk
lat 79
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 05.08.2005 r. o godz. 11.30 w kościele Św. Polskich Braci Męczenników na Wyżynach ul. Ks. Jerzego Popiełuszki.
Pogrzeb tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu przy ul. Ludwikowo (cmentarz komunalny)
Pogrążona w smutku rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia