Ludmiła Sas-Terlecka
This was published in the following publications on 06.09.2012:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 06.09.2012:
Głos Wielkopolski
"Ja jestem tylko po to, żeby kochać mnie,
Reszta jest milczeniem"
Dnia 4 września 2012 r. odeszła od nas Nasza Najukochańsza Mamunia, Babcia, Prababcia i Teściowa
ś + p
Ludmiła Sas-Terlecka
Aktorka
Ceremonia kremacji odbędzie się w piątek, 7.09.br. o godzinie 8.00 na cmentarzu Miłostowo od ul. Wrzesińskiej,
o czym powiadamia pogrążona w bólu
Rodzina
End of content
No more pages to load
10yrs