Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2005
Nowosci
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać,
byłbyś z nami”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 03.06.2005 roku zmarł po długiej, ciężkiej chorobie nasz najukochańszy Syn i Brat
śp.
TOMASZ WIERZBICKI
Lat 33
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 7 czerwca 2005 roku o godz. 11.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Sotor” przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym przy ul. Grudziądzkiej 192.
Pogrążeni w smutku
RODZICE i SIOSTRA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 11.30 przy kościele Chrystusa Króla.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia