PAWEŁ JAKUB SOKOŁOWSKI

This was published in the following publications on 05.11.2012:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami&quot;</em></p>
<p>Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 3 listopada 2012 roku odszedł od nas, w wieku 17 lat, nasz kochany SYN, BRAT, WNUK i PRZYJACIEL</p>
<h4>śp. PAWEŁ JAKUB SOKOŁOWSKI</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 6 listopada 2012 roku o godz. 10.30 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina</p>

"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"

Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 3 listopada 2012 roku odszedł od nas, w wieku 17 lat, nasz kochany SYN, BRAT, WNUK i PRZYJACIEL

śp. PAWEŁ JAKUB SOKOŁOWSKI

Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 6 listopada 2012 roku o godz. 10.30 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


11yrs

Image chosen by user

M. M. Sz.


11yrs

Image chosen by user
<p>ŚWIATEŁKO NA OKRES WIGILII I ŚWIĄT, GDZIE BĘDZIESZ Z RODZINĄ ANIOŁKU CHOCIAŻ MYŚLAMI ((*))</p> <blockquote> <h5>Jak trudno teraz</h5> <h5>pisać, dla Was</h5> <h5>niebożęta</h5> <h5>kiedy</h5> <h5>już za progiem</h5> <h5>Święta…</h5> <h5>Jaką modlitwę,</h5> <h5>jakie piękne słowa,</h5> <h5>za Wasze dusze</h5> <h5>do nieba skierować.</h5> <h5>Boże Miłosierny</h5> <h5>zlituj się</h5> <h5>nad Tymi duszyczkami,</h5> <h5>daj im wieczne</h5> <h5>szczęście</h5> <h5>pomiędzy Twoimi Aniołami</h5> <p><em>Tajemnica świąt Bożego Narodzenia wzywa nas, abyśmy na nowo otworzyli się na przyjęcie Boga, który w te dni przypomina o betlejemskim żłobie oraz, że ciągle wyciąga do nas ręce w nadziei przyjęcia, po to, aby być obecnym na drogach naszego życia, gdyż jest oczekiwanym Zbawicielem Świata i przychodzi, aby nas wspierać swoją łaską i błogosławieństwem. Niech Boże Dziecię opromienia swymi darami nasze codzienne zmagania i napełnia radością. – rodzice śp. Krzysia Sz. </em></p> </blockquote>


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


11yrs

Image chosen by user

SYLWIA SZOPA


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user

Dorota


11yrs

Image chosen by user

ktoś kto pamięta


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


12yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


12yrs

Image chosen by user

Sylwia Szopa


12yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


12yrs

Image chosen by user

nieznajoma


12yrs

Image chosen by user

mama


12yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


12yrs

<p>Tęsknię</p> <p>Jest prawie wiosna-a Ciebie nie ma...</p> <p>Twój rower czeka samotnie w piwnicy,Zuzia już umie mówić wszystkie literki nawet "r"- a Ty tego nie słyszysz,Dawid wciąż uczy się żyć bez ciebie-a Ciebie nie ma! Paweł,nie będę już pytać czemu,nie będę już o nic pytać bo brak mi już sił,tęskna za Tobą odebrała mi już ich resztki. Kocham Cię synku i mam nadzieję że jesteś szczęśliwy tam gdzie jesteś....</p>


12yrs

Image chosen by user

mama


12yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


12yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


12yrs

Image chosen by user
<p>Bliskim naszych Aniołów życzę zdrowych, spokojnych Świąt wytrwałości i nadziei.</p> <p><em>Z wiary i naszych serc zbudujemy stajenkę Maryja w niej Dzieciątko położy. Na niebie zaświeci gwiazda, Anioł obwieści pokój ludziom dobrej woli. Wzniesie się chwała Pana, a my zasłuchani będziemy trwali. </em></p> <p><em>Powinnam życzyć zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Aniołkowym Rodzicom, ale wiem że słowa „radosnych i wesołych” mogą zostać niespełnione, dla osieroconych rodziców to bardzo trudne święta ich dzieciątko zmarło… więc życzę by je po prostu przeżyć… </em></p>


12yrs

End of content

No more pages to load