Józef Zbroszczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.07.2012
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.07.2012
Echo Dnia
Odszedł do domu Pana po długiej, ciężkiej chorobie KSIĄDZ PRAŁAT JÓZEF ZBROSZCZYK. Kapłan przez ostatnie 30 lat sprawował posługę Proboszcza w parafii Św. Maksymiliana Marii Kolbe. Był duchowym przewodnikiem i wychowawcą kilku pokoleń mieszkańcow osiedli Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Człowiekiem nie tylko wielkiej wiary, ale także wielkiego serca, ofiarnie angżując sie w sprawy Kościoła i tworzącej go lokalnej społeczności. Wiadomość o Jego śmierci napełniła nas wszystkich uczuciem ogromnej pustki i smutku. Ksiądz Prałat na zawasze pozostanie w naszej pamięci - Rada Nadzorcza, Rady Osiedli, Zarząd, mieszkańcy i pracownicy Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ks. JÓZEFA ZBROSZCZYKA, długoletniego proboszcza parafii św. Maksymiliana Kolbe w Kielcach. Z pomocą wiernych przez blisko 30 lat budował kościół i parafię. Odszedł Człowiek o wielkim sercu i szacunku dla bliźniego. Wojciech Lubawski - Prezydent Miasta Kielce, Tomasz Bogucki - Przewodniczący Rady Miasta Kielce
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
parafianka z dziecmi
13 l
Ania
13 l
niewiadomski
13 l