Edmund Baran
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2009
Gazeta Lubuska
Jak trudno żegnać na zawsze kogoś kto jeszcze mógł być z nami Z wielkim bólem zawiadamiamy, że 16 lutego 2009 roku przeżywszy 74 lata odszedł od nas na zawsze mój kochany MĄŻ, nasz TATUŚ, TEŚĆ i DZIADZIUŚ śp. EDMUND BARAN Pogrzeb odbędzie się w piątek, 20 lutego 2009 roku o godz. 14.00 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Żwirowej w Gorzowie Wlkp. pogrążona w smutku rodzina
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci EDMUNDA BARANA który całe swoje zawodowe życie poświęcił Gospodarce Komunalnej i Mieszkaniowej w Gorzowie Wlkp., pełniąc w niej funkcje kierownicze w latach 1958-1990. Był dobrym Przełożonym i Kolegą. Oddajemy cześć Jego pamięci. Byli współpracownicy.
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim zmarłego EDMUNDA BARANA Dyrektora naszego Przedsiębiorstwa w latach 1971-1975 składają Zarząd i współpracownicy PEC Gorzów Spółka z o.o.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Wirginiusz Kowal
13 l
Ewa i Jacek Hoffmann
14 l
Jolanta Baran (Frederick)
16 l
Renata
17 l
Barbara Banska
17 l