Nie umier
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.09.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.09.2004
Express Bydgoski
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych
Gdyby miłość mogła uzdrawiać
A łzy wskrzeszać, był byś Leszku z nami"
Dnia 18 września 2004 roku mija pierwsza rocznica, kiedy odszedł od nas nasz najukochańszy, najdroższy, jedyny Syn i Brat
śp.
LESZEK OLSZTA
Byłeś za młody na sen wieczny, pozostawiłeś po sobie ogromną pustkę, tęsknotę i żal.
Nic nie ukoi bólu po Twoim odejściu.
Gorąco Cię kochaliśmy i bardzo, bardzo nam Ciebie brakuje!
Wszystkich, którym był bliski, którzy go kochali i zachowali w pamięci prosimy o modlitwę.
Rodzice i Siostra z mężem
Msze święte rocznicowe odprawione zostaną
- dnia 18.09.2004 r. o godz 9.00 w Kościele Parafialnym p.w. Św. Krzyża przy ul. Artyleryjskiej
- dnia 19.09.2004 r o godz 7.30 w Kościele Parafialnym p.w. Świętych Polskich Braci Męczenników przy ul. Ks. Popiełuszki.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia