Wszystkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2005
Nowosci
Wszystkim, którzy w dniu 3 stycznia 2005 roku uczestniczyli w Mszy świętej żałobnej
i pogrzebie mojej ukochanej Żony, naszej drogiej Mamy
ś.p.
EWY ARSZYŃSKIEJ
serdecznie dziękujemy za obecność, modlitwę, słowa wsparcia, kwiaty
oraz ofiary pieniężne złożone na rzecz Hospicjum „Światło” w Toruniu*
Mąż, córka i syn
* zebrana suma 1799 PLN ostała przekazana Hospicjum w dniu 6 stycznia br.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia