Ja jestem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2004
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2004
Nowosci
"Ja jestem Zmartwychwstanie i Życie,
Kto we mnie wierzy nie umrze na wieki"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13.09.2004 roku zmarł mój Przyjaciel -Mąż, Tatuś, Teść, Dziadek i Wujek
ś.p. ANTONI SUDZIŃSKI
lat 73
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 17.09.2004 r. o godz. 12.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła Garnizonowego p.w. Św. Katarzyny, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka.
Jadzia z Rodziną
Autokar zostanie podstawiony o godz. 11.45 przy Domu Pogrzebowym "Sotor", przy ul. Bażyńskich.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia