Idziemy p
This was published in the following publications on 11.03.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 11.03.2005:
Express Bydgoski
" ... Idziemy przed majestat Pana w ufności,
że zostaniemy przyjęci ..."
Dnia 7 marca 2005 r odeszła od nas na spotkanie
z Bogiem nasza ukochana Mama, Babcia
i Teściowa
Śp. Jadwiga Wasilewska
lat 90
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie
w poniedziałek 14 marca 2005 r o godz. 7:30
w kościele pw. Świętej Trójcy. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14:00 na cmentarzu parafialnym Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni
córka i syn z rodzinami
Grunwaldzka (dawniej Matejki)
End of content
No more pages to load