Bogdan Łukasik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.11.2012
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.11.2012
Gazeta Krakowska
30 października 2012 r. odszedł od nas
Ś+P
Bogdan Łukasik
Żegnamy długoletniego kierownika Hotelu Panorama w Nowym Sączu, b. pracownika Przedsiębiorstw Turystycznych „POPRAD” i „POPRAD-KODA” w Nowym Sączu.
Pozostanie w naszej pamięci jako Człowiek dobry i prawy.
Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Właściciele i pracownicy
PT „POPRAD-KODA” Sp. J. w Nowym Sączu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia