Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.01.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.01.2005
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11.01.2005r. po długiej i ciężkiej chorobie zasnął w Bogu mój ukochany syn, nasz brat, szwagier i wujek
śp. Edmund Kubiak
lat 57
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 14.01.2005r. o godz. 13.00 na cmentarzu przy ul. Kossaka.
w smutku pogrążeni
mama, bracia, Krzysztof, Arek, Irek z żonami i dziećmi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia