Marek Łowczowski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.10.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.10.2012
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 20 października 2012 r.
zmarł nagle, w wieku 76 lat
ŚP Marek Łowczowski
wieloletni pracownik i działacz związkowy
Spółki Poszukiwania Nafty i Gazu w Krakowie.
Za swoją działalność został uhonorowany odznaczeniami państwowymi, branżowymi oraz związkowymi, między innymi:
Złotym Krzyżem Zasługi
stopniem Technika Górniczego I stopnia
Zasłużony dla Górnictwa RP
odznaką HONORIS GRATIA m. Krakowa
Medalem Zasługi dla OZZGNiG oraz OPZZ
i wieloma innymi.
W osobie Zmarłego tracimy wspaniałego kolegę, działacza społecznego i związkowego.
Msza św. żałobna przy Zmarłym odprawiona zostanie w piątek, dnia 26 października 2012 r.,
o godz 11.00 w nowej kaplicy na cmentarzu Salwatorskim, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.
Rodzinie Zmarłego
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd oraz Pracownicy
Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków SA
Śp.
MAREK ŁOWCZOWSKI
Ukochany mąż, serdeczny przyjaciel, społecznik, bezgranicznie oddany ludziom przez całe swoje życie.
Zmarł nagle 20 października 2012 roku, przeżywszy 76 lat.
Odznaczony:
- Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski przez Prezydenta RP
- Złotym Krzyżem Zasługi Uchwałą RP
- Złotą Odznaką „Za pracę społeczną dla Miasta Krakowa”
- Honorową Odznaką „Zasłużony dla Górnictwa RP”
- Odznaką Honoris Gratia Prezydenta Miasta Krakowa
- Odznaką „Za zasługi dla OPZZ”
- Honorową Odznaką „Za zasługi dla Federacji ZZGNiG”
- Honorową Odznaką „XXV lat Ogólnopolskiego Związku Zawodowego
Górnictwa Naftowego i Gazownictwa”
- Honorową Odznaką „Za zasługi dla Ochrony Pracy”
- Zasłużony dla Górnictwa Naftowego i Gazownictwa
- Złotą Odznaką Krakowskiego Okręgowego Związku Bokserskiego
- Złotą Honorową Odznaką PZKoszykówki
- Członek Rady Seniorów T.S. Wisła Kraków
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek 26 października 2012 roku o godzinie 11.00
mszą świętą w kaplicy Wszystkich Świętych na cmentarzu Salwatorskim w Krakowie
przy alei Waszyngtona. Po mszy nastąpi wyprowadzenie do grobowca rodzinnego.
Pogrążeni w smutku
Żona, Brat z Żoną, Synowie, Synowa, Wnuki, Wnuczki i Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia