Marek Braciszewski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.07.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.07.2012
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszego współpracownika
ś + p
Pana
Marka Braciszewskiego
Prezesa GS ,,SCh" w Wągrowcu
Zmarły był człowiekiem o wielkiej pracowitości, dobroci i uczciwości.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy współczucia
składają
Zarząd i Rada Nadzorcza WS ,,Rolnik" w Poznaniu
oraz prezesi gminnych spółdzielni
Msza odbędzie się 21 lipca 2012 roku o godz. 12.00 w kościele Najświętszej Marii Panny w Wągrowcu.
Pogrzeb po mszy na cmentarzu komunalnym.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Anna
13 l