Elżbieta Różycka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.10.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.10.2010
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 11 października 2010 r. odeszła
ś + p
Elżbieta Różycka
nasza serdeczna koleżanka, długoletni, sumienny i oddany pracownik
oraz Członek – Założyciel Spółdzielni.
Wyrazy najgłębszego współczucia
Mężowi, Córce oraz Rodzinie Zmarłej
składają
Rada Nadzorcza, Zarząd, Związki Zawodowe, Koleżanki i Koledzy
„Społem”
Gastronomicznej Spółdzielni Spożywców
w Poznaniu
„Matka odchodzi zawsze za wcześnie”
Pogrążeni w głębokim smutku i żałobie zawiadamiamy, że dnia
11 października 2010 r. zakończyła swe szlachetne, pełne miłości i dobroci życie
opatrzona sakramentami św. Najukochańsza Żona i Mama
ś + p
Elżbieta Różycka
lat 49
Pogrzeb odbędzie się 14 października br. o godzinie 11.30 na cmentarzu górczyńskim.
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
bogdan
14 l
Kasia
14 l
Kasia
14 l
ZNAJOMA
15 l
Izabela Nowicka
15 l
Ula
15 l
Joanna Walczak z rodziną
15 l
andrzej pruszkowski
15 l
Justyna Piosik
15 l
Lidka Bartkowiak
15 l