Magdalena Woźniacka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.07.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.07.2012
Dziennik Polski
.Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 17 lipca 2012 roku, po długiej i ciężkiej chorobie, zmarła nasza Przyjaciółka
Ś P
Magda Woźniacka
Kasi i Zosi wyrazy szczerego współczucia
składają
Marysia i Jurek, Wanda i Andrzej, Ewa i Uve
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 17 lipca 2012 roku, po długiej walce z chorobą, zasnęła w Panu w wieku 73 lat
Ś P
Magdalena Woźniacka
najukochańsza Mama, Babcia i Siostra,
Dobry Człowiek.
Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w poniedziałek, 23 lipca 2012 roku o godz. 13.40 w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.
Pogrążone w smutku
Córka, Wnuczka i Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia