Maria Wysocka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.01.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.01.2013
Głos Wielkopolski
Nie jesteś nieobecna, jesteś tylko niewidoczna.
Patrzysz oczami pełnymi miłości w nasze oczy pełne łez.
Odpoczywaj w niebie.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13 stycznia 2013 roku odeszła od nas namaszczona olejami św. nasza ukochana Mama, Teściowa i Babcia
Ś+p
Maria Wysocka
z domu Karkulak
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek 17 stycznia 2013 roku o godz. 11.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Poznaniu - Kobylepole.
Pogrzeb odbędzie się w tym samym dniu o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym w Spławiu.
W smutku pogrążony
Syn z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia