Jadwiga Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.09.2009
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.09.2009
Gazeta Pomorska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 września 2009 r. odeszła od nas nasza kochana Siostra, Szwagierka i Ciocia śp. Jadwiga Pawlak z domu Boniecka, lat 68 Pogrzeb odbędzie się dnia 26.09.2009 r. o godz. 12.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy. W smutku pogrążony BRAT z RODZINĄ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Marlena
15 l
Asia Bartek Rutowicz
16 l
Danka
16 l
Sylwester
16 l