Tadeusz IGER
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.03.2010
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.03.2010
Nowa Trybuna Opolska
Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego w Opolu z ogromnym smutkiem informujemy, że w dniu 6 marca 2010 roku zmarł najwybitniejszy polski numizmatyk Tadeusz IGER wyróżniony za osiągnięcia w numizmatyce Złotą Odznaką PTN i medalem "Za zasługi dla numizmatyki" - twórca wspaniałej kolekcji monet "trojaków polskich" i autor "Katalogu trojaków Polskich" - wspaniały Kolega, Przyjaciel, doradca i nauczyciel młodych numizmatyków, wielki autorytet cieszący się szacunkiem i uznaniem w całym kraju. Przyjaciele z Opolskiego Oddziału PTN
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Byles skarbnica wiedzy spij w spokoju
5 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
TADEUSZ MUZEUM TWOJA ZASŁUGA
11 l
Janusz Janczy
12 l
sasiedzi
12 l
Tadeusz pamietamy to juz 4 rok
12 l
Tadziu kolejne SWIETA
12 l
Tadziu pamiętamy
12 l
sasiedzi
12 l
TADEUSZ PAMIETAMY
12 l
Tadeusz pamiętamy juz 3rok
13 l
6-03 minelo 3 lata.
13 l
TADZIU BRAKUJE NAM CIEBIE
13 l
sasiedzi
13 l
TADEUSZ WIGILIA
13 l
Tadeusz pamietamy
13 l
Tadeusz pamietamy
13 l
Tadeusz pamietamy
13 l
TADZIU PAMIETAMY
14 l
przyjaciele
14 l