Podziękowa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.01.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.01.2004
Express Bydgoski
Podziękowanie
W imieniu własnym i moich dzieci serdecznie dziękuję wszystkim, którzy okazali nam życzliwość i współczucie, udzielili pomocy, wsparcia w czasie choroby mego ukochanego męża, naszego tatusia
śp. Marka Orlewskiego
Gorąco dziękuję ks. Ryszardowi Pruczkowskiemu- proboszczowi parafii pw. Bożego Ciała za odprowadzenie mego męża na miejsce wiecznego spoczynku i ciepłe słowo o zmarłym
Składam podziękowania wszystkim, którzy w jego ostatniej drodze nam towarzyszyli: rodzinie, współpracownikom, kolegom i przyjaciołom delegacjom, sąsiadom i znajomym. Wszystkim, którzy chcieli z nami dzielić ten ogromny ból. Dziękuję za złożone kondolencje i kwiaty
Żona Lidia z dziećmi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia