Zbigniew Adamiak
This was published in the following publications on 05.03.2013:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 05.03.2013:
Dziennik Bałtycki
„Wspomnień nikt nam nie odbierze, zawsze będą z nami”
2 marca 2013 r. zmarł
Pan
Zbigniew Adamiak
Długoletni podwykonawca naszych inwestycji, doskonały fachowiec,
serdeczny Kolega, Przyjaciel, Człowiek wysokiej kultury.
Żonie i Tomkowi z Rodziną
wyrazy głębokiego współczucia, solidarności i wsparcia
w tych trudnych chwilach
związanych ze śmiercią Męża i Ojca
składają
Zarząd i pracownicy PBMiR „BUDROS”
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać,
byłbyś nadal z nami”
Przeżywszy 65 lat zmarł w dniu 2 marca 2013 roku
śp.
Zbigniew Adamiak
lat 65
Ukochany Mąż, Tatko i Dziadzio,
Człowiek niezwykłej prawości i życzliwości.
Msza św. w intencji Zmarłego odprawiona zostanie
dnia 8 marca 2013 roku o godz. 10.00
w kościele Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła
w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 148.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się tego samego dnia
o godz. 13.00 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Sopocie.
O czym powiadamiają pogrążeni w głębokim smutku
Żona, syn, synowa i wnuczek
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać,
byłbyś z nami, Braciszku”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 marca 2013 roku, po długich cierpieniach, w wieku 64 lat odszedł do Pana nasz ukochany Brat, Szwagier i Wujek
śp.
Zbigniew Adamiak
Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 8 marca 2013 roku o godzinie 10.00 w kościele pw. NMP Matki Kościoła i św. Katarzyny Szwedzkiej w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 148.
Uroczystości żałobne i odprowadzenie drogich nam zwłok w miejsce wiecznego spoczynku odbędzie się tego samego dnia o godzinie 13.00 z kaplicy Cmentarza Komunalnego w Sopocie przy ul. Malczewskiego.
Pogrążeni w nieutulonym bólu
Brat i Siostry z Rodzinami
End of content
No more pages to load
Już rok jak Cię nie ma .M.S.
12yrs
T.L. Pomóż nam braciszku
12yrs
T.L. Pomóż nam braciszku
12yrs
T.L. Pomóż nam braciszku
12yrs
To już 10 m-cy bez Ciebie .E.S
12yrs
T.Lewandowska pamiętam
12yrs
T.Lewandowska pamiętam
12yrs
T.Lewandowska Braciszku smutno
12yrs
pamiętam Braciszku T.L.
12yrs
pamiętam Braciszku T.L.
12yrs
pamiętam Braciszku T.L.
12yrs
Kocham Cię Braciszku M.S.
12yrs
Smutek MS
12yrs
Już 8 miesięcy bólu M.S/
12yrs
Wielki ból. Siostra Ela
12yrs
Teresa L. smutno bez Ciebie
12yrs
Jesteś w naszych sercach .ELA
12yrs
teresa lewandowska
12yrs
Pół roku minęło MS
12yrs
T.Lewandowska Braciszku smutno
12yrs
T.L. Pomóż nam braciszku
12yrs
Nieustający ból. MS
12yrs
E.Sobczyk to już 5 miesięcy
12yrs
T.Lewandowska Braciszku smutno
12yrs