Hanna Potempa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2012
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2012
Dziennik Zachodni
Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, byłabyś z nami
W dniu 5 grudnia 2012 roku, w wieku 48 lat,
po długim zmaganiu się z chorobą,
zmarła nasza ukochana Matka, Żona, Córka i Siostra
lekarz dentysta
Hanna Potempa
z domu Wawrzynek
Nabożeństwo żałobne odbędzie się dnia 8 grudnia 2012 roku o godzinie 12.00 w kościele pw. św. Józefa w Zabrzu, ul. Roosevelta 104.
O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku
Mąż z Córką, Rodzice i Brat z Rodziną
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 5 grudnia 2012 r.
odeszła od nas
śp. dr Hanna Potempa
lekarz stomatolog, prawy i życzliwy człowiek,
oddana rodzinie i wszystkim potrzebującym
Naszemu Koledze i Przyjacielowi,
Mężowi dr. Markowi Potempie oraz córce Annie
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Jacek Kozakiewicz
wraz z Okręgową Radą Lekarską
Naszemu Drogiemu Koledze i Przyjacielowi
dr. n. med. Zygfrydowi Wawrzynkowi
oraz Jego Małżonce dr Teresie Stępińskiej-Wawrzynek
składamy
serdeczne wyrazy współczucia
z powodu śmierci ukochanej Córki
śp. dr Hanny Potempy
którą otaczaliście szczególną opieką i wsparciem w Jej trudnych zmaganiach z chorobą
Jacek Kozakiewicz
wraz z Okręgową Radą Lekarską
Wszystkim, którzy w ciężkich dla nas chwilach okazali wiele serca i życzliwości, dzielili z nami smutek i ból, wspierając modlitwą oraz licznie uczestniczyli we mszy świętej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku kochanej
Żony, Mamy, Córki i Siostry
Hanny Potempa
Za pamięć, złożone kondolencje i słowa otuchy
serdeczne podziękowania składa
najbliższa Rodzina
„Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp. dr Hanny Potempy
Naszemu Drogiemu Koledze i Przyjacielowi dr. Markowi Potempie,
córce Annie,
a także Rodzicom, Teresie i Zygfrydowi Wawrzynkom
serdeczne wyrazy współczucia składa
Komisja Kształcenia Podyplomowego Śląskiej Izby Lekarskiej
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko"
ks. Jan Twardowski
Panu Prezesowi dr. n. med. Zygfrydowi Wawrzynkowi
oraz Pani Doktor Teresie Stępińskiej-Wawrzynek
składam wyrazy głębokiego współczucia
z powodu śmierci Córki, lekarza stomatologa
śp. Hanny Potempy
Niech pozostanie blisko Was, nas, w sercach i w pamięci.
Maciej Hamankiewicz - Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Lindel Irena
6 l
AGNIESZKA
12 l
Piotr Hankowski
13 l
M.T.Stolarscy
13 l
malwina
13 l
Maciej Kostecki Zabrze
13 l
Adam Brzozowski
13 l
marek
13 l
Barbara KRYCA
13 l
Urszula i Henryk Jureczko
13 l
Zbyszek
13 l
Elżbieta Sacha
13 l
Andrzej Dobroczek
13 l