Wiesia Smok
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.09.2012
Express Ilustrowany
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.09.2012
Express Ilustrowany
Z ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość, że 14 września 2012 r.
odeszła nasza Koleżanka i Przyjaciel
Pani Wiesia Smok
Byłaś z nami i pozostaniesz w naszych sercach... choć, uwierz, bardzo nam Ciebie brakuje
Wyrazy szczerego współczucia oraz głębokiego żalu
Rodzinie
składają
Koleżanki i Koledzy z Kliniki Neurochirurgii USK nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia