Edmund Grobelskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.03.2013
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.03.2013
Gazeta Pomorska
To już 25 lat mija od śmierci Edmunda Grobelskiego znakomitego lekarza społecznika, dyrektora Sanatorium Kolejowego, budowniczego Tężni, stadionu Goplanii , prezesa KKS Goplania, wielce zasłużonego działacza gospodarczego i sportowego, niezwykle skromnego człowieka, mojego przyjaciela. Wyrazy serdecznego wspomnienia kieruję do licznych przyjaciół a dla potomnych że o zasłużonych należy pamiętać Janusz Foremki Prezes Kujawskiego Stowarzyszenia Obywatelskiego „Nas Region” w Inowrocławiu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia