Edward Tadeusz Wyrzykowski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.12.2012
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.12.2012
Gazeta Pomorska
Podziękowanie Wszystkim, którzy dzielili ze mną smutek i żal oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Edwarda Tadeusza Wyrzykowskiego, a w szczególności rodzinie, znajomym, sąsiadom, delegacjom oraz kolegom myśliwym z koła "Bażant" z Bądkowa a także Orkiestrze Ochotniczej Straży Pożarnej w Osięcinach. Żona
Podziękowanie za opiekę pielęgnacyjną podczas choroby mojego męża Edwarda Tadeusza Wyrzykowskiego Pani Wiesławie Juszczyńskiej Dyrektor "WIE - MED" i pielęgniarkom Marzenie Domańskiej, Agnieszcze Szczęsnej, Jolancie Roszak z Radziejowa oraz Pani Annie Henc z Ośrodka Zdrowia w Osięcinach za bezinteresowną pomoc w każdej potrzebie, składa Żona
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia