Roman Pawłowski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2009
Gazeta Lubuska
"Odchodzisz nam z oczu, lecz nigdy z serca" Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 16 września 2009 roku przestało bić ukochane serce naszego TATY, TEŚCIA, BRATA, DZIADKA, WUJKA, KUZYNA i PRZYJACIELA śp. ROMA NA PAWŁOWSKIEGO Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 19 września 2009 roku o godz. 11.20 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.30 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
kochamy cię TATO bardzo.WP
16 l
KOCHAM .IWONKA
16 l
nie moge milczec K.C.IWONKA
16 l
Codziennie myślę o Tobie-Dorot
16 l
Jestes w sercach naszych.
16 l
Bardzo za Toba tęsknię- Dorota
16 l
wieczny odpoczynek.
16 l
Dla Ciebie - Mariola /Luxmburg
16 l
To juz mc bez Ciebie tato.
16 l
Juz miesiac bez Ciebie.
16 l
Romciu m-c jak odszedłeś - D
16 l
Myślami jestem z Tobą - Dorota
16 l
Odszedles tak szybko.
16 l
Zawsze razem.
16 l
Codziennie Ciebie mi brak - D
16 l
kochani dziadkowi- aluś
16 l
Tak pusto tu bez Ciebie.
16 l
13.09 o 20.32-ost. rozm.tel-D
16 l
TAk ciezko tu bez Ciebie.
16 l
Codziennie brak Ciebie- Dorota
16 l
Za dobrego człowieka.
16 l
Tak ciężko bez Ciebie- Dorota
16 l
Tesknimy.
16 l
Myslami jestesmy przy Tobie .
16 l