Roman Pawłowski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2009
Gazeta Lubuska
"Odchodzisz nam z oczu, lecz nigdy z serca" Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 16 września 2009 roku przestało bić ukochane serce naszego TATY, TEŚCIA, BRATA, DZIADKA, WUJKA, KUZYNA i PRZYJACIELA śp. ROMA NA PAWŁOWSKIEGO Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 19 września 2009 roku o godz. 11.20 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.30 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Trudno żyć bez Ciebie- Dorota
16 l
Jestem z Tobą codziennnie D
16 l
Czas nie goi ran.J.
16 l
odpoczywaj w pokoju.tato
16 l
Codziennie Ciebie brak-Dorota
16 l
Tesknimy wszyscy za Toba bardz
16 l
Tęsknię za Tobą Romku - Dorota
16 l
Wieczny odpoczynek.
16 l
Dziękuję, że byłeś ze mną-D
16 l
Kochamy Cie.
16 l
modlitwa za Ciebie Tato.
16 l
jesteśmy z Tobą Tato K.C.
16 l
Suchodomska
16 l
To już 2 miesiące - Dorota
16 l
To juz 2 m-ce bez Ciebie Tato.
16 l
jutro 2-gi m-c bez Ciebie
16 l
Codziennie brak Ciebie Tato.
16 l
Zawsze w myśli i sercu-Dorota
16 l
Tak trudno sie zeganac.
16 l
źle nam bez Ciebie Tato.K.C
16 l
Dziś byłaby nasza rocznica-D
16 l
Dla Ciebie - Dorota Konieczna
16 l
W sercach naszych na zawsze.
16 l
Codziennie Felusia mi brak
16 l