Roman Pawłowski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2009
Gazeta Lubuska
"Odchodzisz nam z oczu, lecz nigdy z serca" Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 16 września 2009 roku przestało bić ukochane serce naszego TATY, TEŚCIA, BRATA, DZIADKA, WUJKA, KUZYNA i PRZYJACIELA śp. ROMA NA PAWŁOWSKIEGO Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 19 września 2009 roku o godz. 11.20 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.30 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Wciąż tęsknię za Tobą-D
16 l
Brak Ciebie wciąż boli - D
16 l
Dla Ciebie Tato.
16 l
Tak długo Cię nie ma -D
16 l
Brak Ciebie wciąż boli - D
16 l
OdszedlesZoc zuLECZnieZse rca.
16 l
Bardzo mi Ciebie brak-D
16 l
W myslach i sercu, tesknie.
16 l
wciąż czuję pustkę (.)
16 l
Puste serce bez Ciebie-D
16 l
Dzień za dniem bez Ciebie -D
16 l
Codziennie bez Ciebie -D
16 l
Dla Ciebie Tato.
16 l
W myslach i sercu na wieki.
16 l
W pamięci na zawsze- Dorota
16 l
Trudne życie bez Ciebie -D
16 l
Cile Ciebie bardzo brak-D
16 l
B.Z. Urbaniak
16 l
1/2 roku bez Ciebie Romku-D
16 l
TO JUŻ PÓŁ ROKU BEZ CIEBIE.
16 l
6 mcy bez Ciebie Tato B.Smutno
16 l
16.03. godz.18.30 msza za Tatę
16 l
Brakuje mi Ciebie -D
16 l
Za szybko odszedłeś-D
16 l