Tadeusz Plenzler
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.12.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.12.2012
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 17 grudnia 2012 roku
odszedł nagle do Krainy Wiecznych Łowów
nasz drogi Kolega
śp. Tadeusz Plenzler
Prezes Koła Łowieckiego nr 8 „Szarak” w Otuszu
Pamięć o Nim na zawsze pozostanie wśród nas,
a knieja niechaj Mu wiecznie szumi.
Zarząd i członkowie Koła Łowieckiego nr 8 „Szarak” w Otuszu
Pogrzeb odbędzie się 20 grudnia 2012 roku (czwartek) o godz. 13.00
na cmentarzu w Nowym Tomyślu.
,,Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"
Księżom za koncelebrację mszy św. żałobnej.
Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Pocztom Sztandarowym, Delegacjom, wszystkim, którzy swoją obecnością i słowem dali wyraz żalu i smutku z powodu odejścia
śp. Tadeusza Planzlera
z głębi serca płynące podziękowania składają
Żona i Dzieci
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
sylwianowak
2 l
nn
4 l
10 l
Ala
11 l
Ala
11 l
J.Plenzler
11 l
Krzyś
12 l
JP
12 l
JP
12 l
JP
12 l
JP
13 l
Sylwia
13 l
Ania
13 l
Justyna
13 l
Anna
13 l
Paweł
13 l