Michał Dominik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.10.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.10.2012
Głos Wielkopolski
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 14 października 2012 roku
odszedł od nas w wieku 49 lat, po krótkiej i ciężkiej chorobie,
nasz najukochańszy syn, kochany braciszek, szwagier i wujek
Ś+P
Michał Dominik
Michaszku, niech Bóg wynagrodzi Ci Twoje z nami rozstanie.
Rodzice, siostra Kasia z Adamem, brat Maciej z Rodziną
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 19.10.2012 r. o godz. 12.30 w kościele pw. Objawienia Pańskiego, ul. Miastkowska 128/132 w Poznaniu.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.30 na cmentarzu junikowskim.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Smutny rok - pamiętam Adam
12 l
To już rok Braciszku.
12 l
gdziekolwiek jesteś.pamiętam
12 l
pamiętam - Adam
12 l
gdziekolwiek jesteś.pamiętam
12 l
Smutne Twoje imieniny Bratku
12 l
lubię deszcz bonie widać łez
12 l
12 l
11m- smutnych miesięcy
12 l
11m-'Z Tobą odeszły Anioły'
12 l
a w sercu pozostał smutek żal
12 l
10m- ciężko bez Ciebie Misiu
12 l
9 m-Łez mało,gdy serce płacze
12 l
w zimnym kamieniu śpisz
12 l
Bardzo smutno bez Ciebie
13 l
8-m, czas nie goi ran Misiu
13 l
Ania Ochalska z rodziną
13 l
w naszych sercach na zawsze
13 l
7m - okrutny czas, oddala nas
13 l
malgorzata
13 l
Rodzice
13 l
Kochanemu Wujkowi - Adam
13 l
13 l
WŚ. balują w niebie.
13 l