Pelagia Andrzejewska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.03.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.03.2013
Głos Wielkopolski
Serce złote miałaś, od życia dużo nie chciałaś.
Zawsze z czułością o nas dbałaś
i zawsze też mocno nas kochałaś.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14 marca 2013 r. przestało bić serce naszej drogiej Mamy, Teściowej, Babci i Prababci
Ś+p
Pelagii Andrzejewskiej
z domu Nowickiej
lat 86
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek 19 marca 2013 r. o godz. 10.00 w kościele pw. św. Jana Bosko w Luboniu.
Pogrzeb po mszy św. o godz. 11.00 na cmentarzu w Żabikowie.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Agnieszka S.
12 l