Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.04.2004
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.04.2004
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i bliskich, kochałaś nas wszystkich, odeszłaś w oka mgnieniu, zostały w naszych sercach ból, tęsknota i żal"
Przepełnieni ogromnym bólem zawiadamiamy. że dnia 10.04.2004r. zakończyła swoj pracowity żywot nasza kochana i niezastapiona mama, teściowa, babcia, prababcia, ciocia i kuzynka
śp. Maria Nowicka
z domu Brauer
lat 90
Popgrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się dnia 15.04.2004r. o godzinie 14.00 na cmentarzu parafialnym św. Trójcy - Błonie
Pogrążona w smutku
wnuczka i rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia