Stanisław Pawłowski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.10.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.10.2012
Dziennik Polski
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś+P
Doktora Stanisława Pawłowskiego
Długoletniego byłego pracownika Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu, Ordynatora Oddziału Chirurgii Urazowej.
Przez cały okres swojej pracy w tutejszym szpitalu odznaczał się ofiarnością i poświęceniem, nie szczędząc własnego czasu ani bogatej wiedzy lekarskiej dla dobra chorego.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Naszego Kolegi
lek. med. Stanisława PAWŁOWSKIEGO
Rodzinie i Najbliższym
wyrazy współczucia
składa
Delegatura Nowosądecka Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia