WANDA WYSOCKA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.03.2011
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.03.2011
Gazeta Lubuska
"Jak łania pragnie wody ze strumieni, tak dusza moja pragnie Ciebie, Boże!" Ze smutkiem zawiadamiamy, że 22 marca 2011 roku odeszła do Pana moja najukochańsza ŻONA, nasza kochana MAMA, TEŚCIOWA, BABCIA i PRABABCIA Śp. WANDA WYSOCKA Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek, 25 marca 2011 roku mszą świętą o godz. 13.00 w kościele w Przylepie. Po mszy odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ewa z rodziną
12 l
RADOSLAW DEBIK
15 l