Wojciech Jacek Dachterski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2013
Głos Wielkopolski

<p>Nie umiera ten, który pozostaje w pamięci żywych...</p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15 stycznia 2013 r. odszedł od nas na zawsze przeżywszy 64 lata nasz ukochany Mąż, Tatuś, Teść i Dziadek</p>
<p>ś+p<br />Wojciech Jacek Dachterski</p>
<p>wieloletni nauczyciel i wychowawca młodzieży<br />Pamięć o nim zawsze pozostanie w naszych sercach.</p>
<p>Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w środę, 23 stycznia 2013 r., o godzinie 10.30 w kościele parafialnym pw. św. Stanisława Kostki w Poznaniu.<br />Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 13.50 na cmentarzu Junikowo.<br />Pogrążeni w smutku<br />Ewa, Krzysztof i Paweł z Rodzinami</p>

Nie umiera ten, który pozostaje w pamięci żywych...

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15 stycznia 2013 r. odszedł od nas na zawsze przeżywszy 64 lata nasz ukochany Mąż, Tatuś, Teść i Dziadek

ś+p
Wojciech Jacek Dachterski

wieloletni nauczyciel i wychowawca młodzieży
Pamięć o nim zawsze pozostanie w naszych sercach.

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w środę, 23 stycznia 2013 r., o godzinie 10.30 w kościele parafialnym pw. św. Stanisława Kostki w Poznaniu.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 13.50 na cmentarzu Junikowo.
Pogrążeni w smutku
Ewa, Krzysztof i Paweł z Rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mariola Zagórowska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karol Kuligowski


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tobie - ja...</p> <p style="text-align:right">Wysyłam do ciebie wiatr</p> <p style="text-align:right">niech niesie ci bukiet pachnący</p> <p style="text-align:right">miętą i kropelkami mgły...</p> <p style="text-align:right">Wysyłam do ciebie słońce</p> <p style="text-align:right">i gwiezdny pył co ozłoci</p> <p style="text-align:right">twój ranek o świcie...</p> <p style="text-align:right">Wysyłam ci zapach jesieni</p> <p style="text-align:right">i rozszalałe wrzosy i głogi</p> <p style="text-align:right">śpiew ptaków ci wysyłam</p> <p style="text-align:right">i usmiech oczu... zielony...</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marysia S.Gniezno


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Halina L.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kazimiera K.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M.Z.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta - Srem


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jurek z Kołobrzegu


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej J.Kołobrzeg


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata L.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lilka Kołobrzeg


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danusia z Francji


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mariola Zagórowska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mariola


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mariola Zagórowska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Braciszku ,to dla Ciebie...</p> <p>"... Bo powiadają <<parę gram waży ta dusza>>... Bo powiadają <<to zaledwie parę gram>>. Ale te <<parę gram>> człowiekiem tak porusza, że rzec by można <<oto gram dla paru gram>>... Dla duszy gram...w cienistych słowa sadach...jej się spowiadam...Dla JEGO duszy gram...trójdźwiękiem uczuć, myśli, tęsknień... Dla NIEJ gram... i niosę JĄ... ku snom... Żaden to ciężar, gdy przybywa dni... A lepiej u niebieskich bram stać prawie sam... niż całkiem sam..." </p> <p>- Mariola</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lalusia


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mariola


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Siostrzyczka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Jolanta


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Szuda


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Braciszku.


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia