Bolesław Cabaj
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.01.2013
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.01.2013
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ŚP
mgr. Bolesława Cabaja
Długoletniego i zasłużonego pracownika
Hydrobudowy-2 i Energopolu-2
Odszedł nasz serdeczny kolega i przyjaciel,
prawy i uczciwy człowiek o wielkim sercu
i dużym autorytecie zawodowym.
Pozostanie na zawsze w naszej wdzięcznej pamięci.
Żegnamy Go w poczuciu bolesnej straty.
Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 28 stycznia 2013 r.
o godzinie 13.00 na cmentarzu Batowickim.
Rodzinie składamy wyrazy najgłębszego współczucia
Koleżanki i koledzy ze Skanska S.A.
Oddział Budownictwa Inżynieryjnego w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia