Wojciech Marcinkowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2012
Gazeta Pomorska

<p>Jednego serca tak mało, tak mało. Jednego serca trzeba mi na ziemi... A jednak żądam za wiele... Dnia 3 maja 2012r. minął rok kiedy przestało bić serce mego najdroższego męża, jedynego przyjaciela, człowieka szlachetnego, skromnego i prawego płk dr Wojciecha Marcinkowskiego prokuratora Naczelnej Prokuratury Wojskowej w Warszawie Tych, którym był bliski i zachowali Go w sercu i w pamięci - proszę o wspomnienie Żona NON OMNIS MORIAR</p>

Jednego serca tak mało, tak mało. Jednego serca trzeba mi na ziemi... A jednak żądam za wiele... Dnia 3 maja 2012r. minął rok kiedy przestało bić serce mego najdroższego męża, jedynego przyjaciela, człowieka szlachetnego, skromnego i prawego płk dr Wojciecha Marcinkowskiego prokuratora Naczelnej Prokuratury Wojskowej w Warszawie Tych, którym był bliski i zachowali Go w sercu i w pamięci - proszę o wspomnienie Żona NON OMNIS MORIAR

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

kochająca na zawsze


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wojtuś</p> <p>Kochanie, tak bardzo za Tobą tęsknię. Mówią, że czas leczy rany...ale to nie prawda. Jeszcze nie teraz. Nie ma dnia bym o TOBIE nie myślała,nie ma wieczoru bym nie mówi TOBIE - dobranoc Kochanie. Kocham,kocham,kocham i nie przestanę do końca mego życia kochać CIEBIE.</p>


13 l

<p>smutno nam Boże.</p> <p>Dla jedynego męża i ukochanego zięcia.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ela, Anna i Henryk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>dla mego MĘŻA</p> <p>Kochanie byłeś jesteś i będziesz zawsze w mym sercu. Tutaj tylko żałość, smutek i wspomnienia o Tobie Wojteczku. Wiem, że tam gdzie jesteś nie ma bólu,chorób. Tak bardzo Cię kocham. Dlaczego los mi Ciebie zabrał - to niesprawiedliwe!</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta M.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

od Basi i Tomka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>pożegnanie</p> <p>To,że Ciebie nie ma wśród nas to największy błąd losu. Smutek, rozpacz i.... wspomnienia.</p> <p>Byłeś, jesteś i będziesz w naszych sercach na zawsze. Być może dla świata byłeś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

od Basi i Tomka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elusia


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia